Ozzy Osbourne a Zakk Wylde se dávají zase dohoromady

Ozzy Osbourne a Zakk Wylde se dávají zase dohoromady

od -

Ozzy Osbourne a Zakk Wylde se opět spojili! Kytarista se připojil ke kapele Prince of Darkness budou společně připraveni hrát pro Ozzyho Osbourna na letošním turné.

Už je tomu 30 let, kdy se Ozzy Osbourne a Zakk Wylde poprvé spojili, předchůdce Wylda v Osbournově kapele byl Jake E. Lee. Zakk se stal díky svému kytarovému uměním sám o sobě známým a jeho kariéra poté pokračovala v kapele Black Label Society. Zakk hrál pro Ozzyho na pěti albech, včetně No Rest For The Wicked a No More Tears a také na třech živých albech. Zakkův návrat znamená, že stávající kytarista Gus G v kapele nebude pokračovat.

“Jsem tak šťastný, že jsem se vrátil na turné se Zakkem, Blaskem, Tommym a Adamem,” říká Ozzy Osbourne. “Tohle je to, co dělám. To je místo, kam na turné patřím.” “Opravdu se těším na ty ‘hardcore’ posilovací tréninky s Ozzym, stejně jako na hraní hudby mezi tím, co budu dělat těžké dřepy, makat na ‘benchi’ a zvedat ‘deadlifty’,” dodává Wylde.

Ozzy také potvrdil, že v roce 2018 vydá další sólové album. Jestli bude Zakk Wylde jeho součástí a jestli se se Zakem Wyldem vydá i do Evropy, na to si ještě musíme počkat… mezitím se můžete alepsoň dole podívat na kytarové umění Zakka Wylda.

Ozzy Osbourne – koncerty v roce 2017 se Zakkem Wyldem:

14. 7. – Oshkosh, Wisconsine; Rock USA Festival
16. 7. – Chicago, Illinois; Chicago Open Air Festival
9. 8.- Sturgis, S.D.; Buffalo Chip
21. 8. – Cartersville, Illinois; Moonstock Festival

Zdroj: loudwire.com

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář