Liam Gallagher započal svůj živý comeback písní Oasis “Hello“ s příznačným refrénem: „It’s good to be back, it’s good to be back“ a poté navázal na svou sólovou tvorbu, aby dalšími klasikami Oasis zase skončil.

Možným příjemným překvapením mohla být pro některé píseň Oasis “Go Let It Out“, která byla zahrána v rámci prvního přídavku. Píseň, která byla vydaná v roce 2000 jako první singl ze čtvrtého alba Oasis Standing On the Shoulder of Giants, byla Liamem zpívána vůbec poprvé v jeho sólové kariéře a na živo dokonce poprvé od roku 2002.

Benefiční koncert pro podporu zdravotníků britské NHS byl rozdělen na dva koncert 17. a 18. srpna. Koncert byl odložen již dvakrát. Původně se měl odehrát 29. října 2020, poté v květnu tohoto roku, ale epidemiologická situace ještě stále nebyla příznivá, a tak do třetice vše vyšlo a spolu s Liamem pro zdravotníky, kteří měli na koncert volný vstup zahráli též další britské legendy Primal Scream a mladší generaci britských kapel zastupovali brightonští indie-rockeři Black Honey.

Seznam zahraných písní na první koncertě Liama Gallaghera od začátku pandemie:

 1. Hello (Oasis)
 2. Morning Glory (Oasis)
 3. Columbia (Oasis)
 4. Wall of Glass
 5. Halo
 6. Shockwave
 7. Paper Crown
 8. Why Me? Why Not
 9. Stand By Me (Oasis)
 10. Fade Away (Oasis)
 11. Greedy Soul
 12. The River
 13. Once

PŘÍDAVKY:

 1. Go Let It Out (Oasis)
 2. Acquiesce (Oasis)
 3. Supersonic (Oasis)
 4. Cigarettes & Alcohol (Oasis)
 5. Roll With It (Oasis)
 6. Live Forever (Oasis)

PŘÍDAVEK 2:

 1. Wonderwall (Oasis)

Autor: Dominik Müller, Patrik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář