Bob Dylan představil seznam skladeb pro své připravované nové album Rough and Rowdy Ways. Album, které vyjde 19. června, je jeho prvním albem originálních písní od alba Tempest z roku 2012.

Toto album poté následovaly tři alba, ve které předělával starší písně: Shadows in the Night, Fallen Angels a Triplicate.

Instagramové video, kde byl seznam písni oznámen.

Seznam skladeb, který byl odhalen ve videu prostřednictvím Dylanova účtu Instagramu ve čtvrtek, zahrnuje jeho dříve vydané singly „False Prophet“, „I Contain Multitudes“ a 17 minut dlouhou píseň „Murder Most Foul“.

Dylan měl naplánované letní turné po USA, které by začalo už minulý týden, ale v květnu oznámil, že bylo zrušeno „v zájmu veřejného zdraví a bezpečnosti“. „Doufáme, že se vrátíme na cestu v nejbližší možné době, jakmile si budeme jisti, že to bude pro fanoušky i zaměstnance koncertů bezpečné,“ bylo zveřejněno na oficiálním Twitteru Boba Dylana.

Bob Dylan koncertoval naposledy v roce 2019, kdy odehrál v Evropě a Severní Americe 77 koncertů od března do června. V roce 2016 Dylan dostal Nobelovu cenu. Švédská akademie Dylanovi udělila Nobelovu cenu za literaturu za rok 2016 „za to, že vytvořil nové poetické výrazy v rámci velké americké písňové tradice.“

Prohlédněte si seznam písní alba Rough and Rowdy Ways:

1. I Contain Multitudes
2. False Prophet
3. My Own Version of You
4. I’ve Made Up My Mind to Give Myself to You
5. Black Rider
6. Goodbye Jimmy Reed
7. Mother of Muses
8. Crossing the Rubicon
9. Key West
10. Murder Most Foul

Autor: Patrik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář