Haim představili píseň z připravovaného alba

Haim představili píseň z připravovaného alba

od Patrik Müller -

LP Something To Tell You chystají vydat 7. července.  Haim byli hudební hosté v americkém komediálním pořadu Saturday Night Live (13. května), zahráli dvě skladby z připravovaného alba Something To Tell You.

Epizoda pořadu byla letos předposlední. Píseň uvedla herečka Melissa McCarthy, která už poněkolikáté v pořadu ve scénkách parodovala tiskového mluvčího Bílého domu Seana Spicera.  Během pořadu dívčí kapela Haim zahrála písně “Want You Back” a úplně poprvé taky skladbu “Little Of Your Love”.  Přečtěte si více: Nové album Haim: když je venku, jak to bude a co všechno známe  Skladby se objevují po vydání úvodního teasera “Right Now”, které skupina odhalen minulý měsíc (27. dubna).

Saturday Night Live (SNL) je komediální večerní televizní show. Premiéru měla na americké stanici NBC dne 11. října 1975 pod původním názvem NBC’s Saturday Night.

Scénky SNL často parodují současnou americkou kulturní a politickou situaci. Obsazení se skládá ze dvou skupin herců – „stálých“ a „na zkoušku“.

Každý týden moderuje SNL jiná celebrita, která celou show začíná úvodním monologem a poté vystupuje ve scénkách společně s herci.

Saturday Night Live je jednou z nejdéle běžících televizních show v USA s téměř 700 epizodami.

Podívejte se na živou verzi písně “Want You Back” z pořadu Saturday Night Live:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář