Ringo Starr vydal nový singl “Give More Love”, na připravovaném albu bude...

Ringo Starr vydal nový singl “Give More Love”, na připravovaném albu bude hrát Paul McCartney i Jeff Lynne

od Patrik Müller -

Fanoušci legendárních Beatles musí mít radost z toho, že se žijící členové Paul McCartney a Ringo Starr spojí pro Ringovo nové album.

Přesně v den Ringových 77. narozenin vydal vlastním jménem Richard Starkey nový singl Give More Love ze stejnojmenného připravovaného alba, které vyjde 15. září na CD i v digitálních formátech. Pro vinylové vydání, které bude k dispozici 27. září dal Ringo dohromady superskupiny složenou z jeho bývalého parťáka z nejslavnější kapely všech dob Paula MyCartneyho; frontmanem kapely Toto Steva Lukathera; již několika letého člena Ringovy kapely, kytaristy Joeho Walshe a multiinstrumentalisty Edgara Wintera. Ti zazpívají na bonusové písni “We’re on the Road Again,” kterou napsal Ringo a autor slavného hitu “Africa” Lukather.

Méně skvělých muzikantů nebude ani na samotném albu. Bude zde hrát basák kapely Mr. Mister Richard Page, zpěvák Timothy B. Schmit, klávesák The Heartbreakers Toma Pettyho Benmont Tench, zpěvák Jeff Lynne z Electric Light Orchestra nebo Peter Frampton, jenž s Ringem už také hrával v kapele.

Novou Ringovu píseň si můžete poslechnout na různých streamovacích službách nebo stáhnout na iTunes.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář