Redakci Music NOW se podařilo získat šokující informace. Podle neuvedeného zdroje na přestávkové Half Time Show nejsledovanější americké sportovní akce Super Bowl, nevystoupil namísto producenta a zpěváka The Weeknda, nikdo jiný než český politik Dominik Feri.

„Nejen hráči, ale i pořadatelé a klíčoví účastníci akce byli testováni na Covid-19 hned několika testy. Bohužel se při posledním pátečním testu, i při následném přetestování ukázalo, že je hlavní vystupující na tradiční, velmi očekávané hudební přestávkové show, The Weeknd, pozitivní na Covid-19.“

Show už nebylo možné zrušit, ani najít jiného vystupujícího. Musel se proto hledat dvojník

Super Bowl je nejsledovanější americkou sportovní událostí a celosvětově je to každoročně jedna z nejsledovanějších událostí. Sponzoři utrácejí za reklamy astronomické částky a s takovouto výraznou změnu programu by vyžadovali odškodnění.

„Všechno se událo na rychlo. V sobotu ráno došlo k přetestování. Nejde o to, že by se v USA některá z hvězd nestačila za jeden den dopravit na floridský stadion Raymond James Stadium, problém je ale vše okolo show. Nachystány byly choreografie, vizualizace na obří LED obrazovku, která stála sestavit a pronajmout spoustu peněz. Stejně tak samozřejmě velká světelná show, kostýmy pro tanečníky a ohňostroj přesně načasován do hudby. Pro Super Bowl Half Time Show nelze zavolat jen tak nějaké kapele nebo folkaři s kytarou. Každý rok je to obrovská show a diváci mají na ní velké nároky,“ vysvětlil zdroj, proč nebylo možné narychlo zamluvit jiného vystupujícího.

Nebylo tedy prý možné couvnout, a tak začali pořadatelé hledat náhradu. „Rozhodli se využít služeb specialistů se softwarem pro nalezení přesné kopie The Weeknda na základě porovnání jeho fotografií a veřejně přístupných fotografií na internetu.“ Program na bázi umělé inteligence vybral několik kandidátů. Byl mezi nimi také například americký moderátor Trevor Noah nebo britský herec ze seriálu IT Crowd Richard Ayoade a právě mladý český politik Dominik Feri. „U toho byla shoda ze známých osobností nejvyšší. Dvojníci by se sice našli, ale pořadatelé nemohli dát takto narychlo šanci někomu, kdo nikdy nestál před kamerou.“

Feri zpíval na playback s Covidem zpívajícího The Weeknda

The Weeknd tedy nahrál doma zpěv. „Protože se u něj dostavily příznaky nemoci, působil jeho zpěv poněkud udýchaně. To však alespoň simulovalo reálnou situaci,“ prozradil redakci anonymní zdroj.

Dominik Feri byl předem otestován a bylo mu narychlo vyřízeno odletět na Floridu soukromým letem hrazeným pořadateli. „Podepsal s pořadateli Super Bowlu smlouvu o mlčenlivosti, proto se o tom nejspíše nikdy nedozvíme a nemůže to využít pro svou politickou kariéru. Má ale jistě nezapomenutelný zážitek,“ dodal anonymní zdroj.

Jak to Dominik Feri, tedy pardon, The Weeknd zvládl si můžete prohlédnout a poslechnout zde:

Autor: Patrik Müller

Upozornění pro méně chápavé: Věci uvedené v článku se většinou nezakládají na pravdě (ale mohly by).

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář