Skupina Kings Of Leon oznámila, že její kytarista Matthew Followill si na chvíli dává pauzu od kapely kvůli narození dítěte.

„Připojte se k nám a pogratulujte @matfollowill a jeho ženě Johanně k narození miminka!“ stojí v prohlášení kapely na Instagramu. „Během tohoto výjimečného období se Matt rozhodl být doma s rodinou, takže se k nám na této části našeho turné When You See Yourself nepřipojí.“

„Jste však v dobrých rukou, protože náš dlouholetý přítel a člen @timothydeaux (Timothy Deaux) ho zastoupí spolu s bývalým členem @colemantime (Chris Coleman). Těšíme se, že ho brzy přivítáme zpět. A s vámi všemi se uvidíme ještě dřív!“ oznámila kapela z Nashvillu na svém Instagramu.

Sám Matthew Followill se k příspěvku vyjádřil slovy: „Díky všem za projevenou lásku! Je to holčička, Imogen Johanna Followill. Vrátím se co nejdříve.“

Timothy Deaux koncertuje s Kings of Leon od roku 2016, zatímco multiinstrumentalista Chris Coleman hrál na turné s Followillovými bratry a bratrancem na začátku roku 2010.

Album “When You See Yourself”, které vyšlo letos v březnu je první album kapely po pěti letech od alba “Walls” z roku 2016.

Své americké turné odstartují 3. srpna v iTHINK Financial Ampitheatre ve West Palm Beach na Floridě.

Ochutnávka turné — jedna z písní z jejich nového alba When You See Yourself “The Bandit” živě z pořadu Good Morning America:

Autor: Dominik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář