Legendární Rolling Stones oznámili na svých webových stránkách letní turné. Mezi jedenácti termíny se nechází i jeden s pražskou zastávkou. Rolling Stones zahrají na letišti v Letňanech 4. července tohoto roku. Na oficiálních stránkách je uvedeno, že termín předprodeje vstupenek pro pražský koncert bude teprve oznámen, nicméně server Novinky.cz uvádí jako termín předprodeje 9. březen.

Letošní letní turné Rolling Stones s názvem No Filter začne v Anglii a v Irsku a poté se Rolling Stones přesunou do dalších částí Evropy. Českého fanouška může těšit, že jedinými dalšími letošními zastávkami Rolling Stones kromě britských ostrovů budou dvě v Německu, jedna ve Francii a v Polsku.

Na oficiálních stránkách Rolling Stones se můžete přihlásit e-mailem. Před předprodejem vám příjde kód a takto přihlášení uživatelé budou mít přednost před ostatními zájemci o lístky.

Reportáž české televize o koncertech Rolling Stones v ČR:

Rolling Stones hráli v České republice již pětkrát a jejich koncerty byly pokaždé jedněmi z nejdůležitějších českých hudebních událostí. Po čtyřech koncertech v Praze, mezi které patří i legendární koncert v srpnu 1990 na Strahovském stadionu, který se stal symbolem oslav osvobození od komunistického totalitního režimu; Rolling Stones zahráli v roce 2007 na brněnském výstavišti. Druhý koncert Rolling Stones na Strahovském stadionu v roce 1995 pak byl vůbec největším koncetem v historii České republiky a Československa, když dorazilo téměr 130 000 diváků.

Kompletní program letošního letního turné Rolling Stones No Filter si prohlédněte níže:

17. květen – Croke Park, Dublin
22. květen – London Stadium, London
5. červen – Old Trafford Football Stadium, Manchester
9. červen
– BT Murrayfield Stadium, Edinburgh
15. červen –  Principality Stadium, Cardiff
19. červen – Twickenham Stadium, Twickenham
22. červen – Olympiastadion, Berlin
26. červen – Orange Velodrome, Marseille
30. červen – Mercedes-Benz Arena, Stuttgart
4. červenec – Letnany Airport, Prague
8. červenec – PGE Narodowy Stadium, Warsaw

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář