Norská zpěvačka Sigrid dnes zvěřejnila podrobnosti o svém turné po Evropě, které se uskuteční v roce 2022. Své turné odstartuje v březnu čtyřmi vystoupeními ve Velké Británií a poté na konci května bude pokračovat dál po Evropě.

V rámci jejího evropského turné zavítá 5. června i do Prahy, kde se představí v klubu Roxy. Bude se jednat o její druhé vystoupení v České republice. V roce 2019 Sigrid vystoupila v pražské O2 Areně jakožto předskokanka Maroon 5. Turné zpěvačka zakončí v hlavním městě Francie.

Se Sigrid vystoupí i mladý australský písničkář Thomas Headon

Začátkem tohoto měsíce Sigrid prozradila v rozhovoru pro NME, že se nejlépe cítí, když je na pódiu: „Je to část mé práce, kdy se při živém hraní projeví určitá část mého já — je to moje superschopnost,“ dodala. „Jsem šťastná, že mám tu vlastnost poznat, kdy jsem v tom opravdu dobrá.“

Kromě Sigrdid vystoupí v Roxy jako její předskokan také mladý, teprve 20letý australský písničkář Thomas Headon. Předprodej vstupenek bude probíhat na webu Goout od 3.9. 10:00 hodin.

Sigrid vydala v roce 2019 až nečekaně úspěšné album Suckerpunch a nové album je nyní v plné přípravě a již bylo možné vyslechnout si první singl “Mirror”, který dává naděje na to, že druhé album bude také stát za to. Před pár dny vyšel také druhý singl nazvaný “Burning Bridges”.

Kompletní termíny turné:

13. března – Manchester, Anglie, Manchester O2 Apollo
14. března – Edinburgh, Skotsko, Usher Hall
16. března – Londýn, Anglie, SSE Arena Wembley
18. března – Dublin, Irsko, 3Arena
30. května – Barcelona, Španělsko, Razzmatazz
31. května – Lausanne, Švýcarsko, Les Docks
1. června – Milán, Itálie, Fabrique
3. června – Vídeň, Rakousko, Arena
5. června – Praha, Česká republika, Roxy
7. června – Berlín, Německo, Huxley’s Neue Welt
9. června – Kolín, Německo, Carlswerk Victoria
13. června – Paríž, Francie, La Cigale

“Mirror” — První singl z nového alba, které představí Sigrid i v České republice:

Autor: Dominik Müller, Patrik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář