Jen tři dny poté, co musel kytarista Tom Morello podstoupit invazivní operaci ruky, byl zpátky na scéně s Prophets of Rage ve švédském Stockholmu. Protože se Morellova ruka z operace stále zotavuje, po nějakém odehraném čase jí potřeboval ulevit a pro klasiku od Rage Against the Machine “Bulls On Parade” si zažádal o pomoc fanoušky.

„Minulý čtvrtek jsem si zlomil ruku,” řekl Morello švédskému davu. “A můj doktor řekl: ,Není možné, abyste mohli vyjet na turné.’ Řekl jsem mu: „Ve Švédsku jsou někteří blázni, kteří tuhle sr**ku potřebují vidět.” Morello se tedy zeptal, kdo z diváků by hraní mohl vzít za něj.

Podle časopisu Rolling Stone se fanoušek, který tak věrně zahrál hit z roku 1996, jmenuje Mike Svensson. Kapela s ním chvíli zkoušela píseň nanečisto a poté Morello do mikrofonu oznámil, že si dává pauzu a Mike to vezme za něj. Morello se nakonec také připojil k Svenssonovi a pomáhal mu alespoň hraním jednodušších částí.

Nutno říct, že si Mike Svensson vedl perfektně. Nejen s jeho hraním, ale i úborem, vzhledem i pódiovým projevem byl skoro k nerozeznání od originálu!

Podívejte se na video z této raritní události z koncertu Prophets of Rage:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář