Frontman skupiny Foo Fighters Dave Grohl pozval na jeviště během koncertu své skupiny na festivalu Sziget v Maďarsku z řad fanoušků vozíčkáře. Letos to není poprvé, co podobnou věc udělal.

Dave Grohl se chystal se svou skupinou uzavřít vystoupení v Budapešti hitem “Everlong”, ale potom si všiml neobvyklého fanouška, který surfoval na vozíku publikem.

Foo Fighters (Foto: Raph_PH)
Foo Fighters (Foto: Raph_PH)

„Dámy a pánové, rád bych řekl… Dokonce i tomu chlápkovi na tom za****ém vozíku“ a pokračoval se slovy: „To on je hvězda dnešního večera – to je ta hvězda dnešní show.“

Jak dostal vozíčkář povolení rozmlátit kytaru Davea Grohla

„Kamaráde! Kamaráde! Mám prosbu: Chceš přijít tady na pódium a sledovat show odsuď?“

Dave poté oslovil ostatní fanoušky z publika, aby: „Okamžitě přivedli toho blázna na pódium.” a objal ho poté, co mu publikum pomohlo na jeviště.

Věrný fanoušek pak mohl sledovat rockové legendy přímo na jevišti. Na konci poslední písně koncertu mu dokonce Dave Grohl dal do ruky kytaru a dovolil mu jí rozmlátit. Fanoušek pak s vypětím sil kytaru hodil po molu pódia.

Foo Fighters nepozvali fanoušky na pódium poprvé

Podobná interakce mezi Foo Fighters a fanoušky proběhla v červnu při koncertu v historickém koloseu v chorvatské Pule. Dave Grohl pozval na pódium fanouška, který si s kapelou dokonce zahrál. Fanoušek, u kterého se později ukázalo, že je z Manchesteru, zabubnoval píseň “Wheels” a předvedl parádní bubenické sólo, za které mu celé koloseum bouřlivě aplaudovalo.

Foo Fighters uzavřeli festival Sziget, jenž patří mezi nejlépe obsazené festivaly světa v úterý. Kromě Foo Fighters na festivalu vystupovali mimo jiné Ed Sheeran, 1975, The National nebo Florence and the Machine.

Podívejte se na video záznam fanouška na vozíku, který se dostal na ódium s Foo Fighters níže:

Autor: Dominik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář