Televizní kanál Sky Arts uvede v tomto měsíci premiéru zcela nového dokumentu s frontmany AC/DC a Foo Fighters Brian Johnson Meets Dave Grohl.

17. září se fanoušci budou moci podívat, jak se zpěvák AC/DC setká s frontmanem Foo Fighters ve studiu Foo Fighters 606 v Kalifornii, kde dvojice bude hovořit o svých zážitcích a příbězích.

Dvě legendy a jejich příběhy

„Je to setkání rockových legend, ve kterém se frontman AC/DC Brian Johnson setká se zpěvákem Foo Fighters a bývalým bubeníkem Nirvany Davem Grohlem ve studiu Foo Fighters v LA, aby mohli s diváky sdílet příběhy, které se jim v kariéře staly,“ zní oficiální informace televize Sky k pořadu.

Zprávy o dokumentu přišly poté, co byli Foo Fighters nuceni zrušit své plánované turné po USA kvůli koronaviru. Kapela měla v úmyslu připomenout si 25. výročí vydání debutového alba The Colour and the Shape hraním 11 koncertů v devíti státech.

Kromě zrušení turné Grohl v květnu také prozradil Q Magazine, že kapela také „odložila“ vydání svého připravovaného na dobu, kdy nebude pandemie. Mezitím se i Johnson který musel skončit s koncertováním kvůli problémům se sluchem, údajně znovu sešel s AC/DC, aby nahráli nové písně.

Tady se na BBC Radio 1 Dave Grohl s Foo Fighters zhostil coveru písně AC/DC “Let There Be Rock“ :

Autor: Dominik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář