Marilyn Manson zraněn. Spadla na něj pódiová dekorace

Marilyn Manson zraněn. Spadla na něj pódiová dekorace

od Patrik Müller -

Marilyn Manson musel zkrátit svou sobotní show v Hammerstein Ballroom v New Yorku krátce poté, co na něj spadla pódiová konstrukce, sloužící jako dekorace. Závažnost Mansonových zranění není zatím jasná, ale koncert byl po krátké přestávce zrušen a Manson byl převezen do nemocnice.

“Manson utrpěl zranění na konci své skvělé show v NYC. Ošetřují ho v místní nemocnici,” uvedl mluvčí zpěváka pro Rolling Stone. Incident se objevil zhruba hodinu po zahájení Mansonova koncertu z turné Manson’s Heaven Upside Down. Během písně “Sweet Dreams” se Manson vydal k zadní části jeviště, kde se na Mansona náhle zřítila dekorace tvořící dvě obří pistole. Video z koncertu ukazuje, že Manson do dekorace předtím, než se zřítila, strčil.

Poté, co tým zvedl konstrukci, Manson ležel několik minut na zemi. Web magazínu Rolling Stone informuje o tom, že zaměstnanci záchranné služby, po tom co dorazili do zákulisí, podle svědků opakovaně křičeli “Přineste led!”

Manson má v poslední době na zranění smůlu. Server Loudwire informoval o tom, že Manson při pátečním koncertu v Pittsburghu spadl z pódia a řekl publiku, že si zlomil kotník, poté se naštval, začal křičet na manažera turné a nazval ho “fašounem”.

Podívejte se na incident, který zachytili návštěvníci koncertu:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář