Pokračování k úspěšnému albu Blossoms Cool Like You z roku 2018 má být dle kapely založené méně na syntezátorovém zvuku a má být více zaměřené na kapelní výkon.

Kapela ze vzdálené části anglického Manchesteru Stockportu Blossoms potvrdila, že dokončila nahrávání svého nadcházejícího třetího alba a odhalila, že nahrávka bude znít více „kapelně“ s návratem ke zvuku, kterému bude více velet kytara.

Kapela Blossoms na vystoupení v Kentish Town
Kapela Blossoms na vystoupení v Kentish Town

Kapela tak bude v krátkém intervalu následovat album Cool Like You z dubna 2018 a eponymní debut z roku 2016.

Frontman Tom Ogden zveřejnil, že nahrávání na dosud nepojmenovaném albu skončilo a kapela nyní doufá, že jej v blízké budoucnosti vydá. “Právě jsme dokončili nahrávání a doufejme, že to vyjde v příštích několika měsících,” řekl Ogden britskému magazínu The Daily Star, než začal popisovat zvuk nové nahrávky. “Nezní to jako ostatní dvě [alba],” řekl. “To druhé bylo hodně postaveno na syntezátorech a tohle je zase skutečnější. Víš, jak to myslím… Více ‘kapelní’. S několika kytarami, posypalo se to trochou klavíru a je za tím spousta přesnosti a živého nahrávání.“

Blossoms již letos vydali singl „Your Girlfriend“, který byl doprovázen také druhou písní, b-stranou „Torn Up“. Kapelu, jejíž český název by zněl Květy (což je vcelku vtipné, vzhledem k tomu, že u nás už máme takto pojmenovanou kapelu), jste si mohli v České republice poslechnout v Lucerně v roce 2018, kdy zde vystoupili jako předkapela bývalého kytaristy a vokalisty Oasis Noela Gallagheraa jeho High Flyin’ Birds

Poslechněte si první zveřejněný singl z nového, zatím nepojmenovaného alba Blossoms, které by mělo nejspíše vyjít ještě letos:

Autor: Patrik Müller

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář