Fall Out Boy vydávají nový singl “Young And Menace” a oznámili album...

Fall Out Boy vydávají nový singl “Young And Menace” a oznámili album M A N I A

od Patrik Müller -

Basák Fall Out Boy – Pete Wentz odhalil, že jejich nový singl “Young And Menace” je “nejdivočejší” část nového alba – spojení “osobních a politických témat”. Ve čtvrtek kapela překvapila fanoušky novým singlem, který zahájil mám poutat na sedmou desku M A N I A. S nádechem dubstepu se “Young And Menace” pohybuje od punkového, rock n’rollového zvuku jejich minulosti a poté se v refrénu píseň přetvoří ve zbrusu nový zvuk, využívající agresivní elektronický zvuky taneční hudby.

“V té době jsme neměliv plánu skládat novou hudbu,” řekl Wentz magazínu a webu NME. “Připadalo nám, že bychom měli udělat tuhle věc společně… Je to trochu divné, protože jsme si říkali ‘tohle je píseň, která asi není příliš dobrá pro rádia’, ale cítíli jsme, že by mohla být důležitá po kulturní stránce,” to nás odhodlalo to udělat.”

Osobní a politické problémy jsou teď tak intenzivně svázané.
Pete Wentz, basák Fall Out BoyPokračoval: “Měli jsme i extrémnější verze písně. Přemýšleli jsme: ‘je to moc agresivní – je to klidné?’ Poslední refrén je docela extrémní a byly nějaká verze, které takhle zněly celé, museli jsme si tu píseň osedlat. Říkali jsme totiž: ‘Wow, tohle je tak chaotické…Znělo to jako modem z roku 1990. Neznělo to ani jako hudba.

Poslechněte si píseň “Young And Menace”:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář