Perný den Justina Timberlaka: Krátké shruntí jeho vystoupení o přestávce Super Bowlu...

Perný den Justina Timberlaka: Krátké shruntí jeho vystoupení o přestávce Super Bowlu a po Super Bowlu

od -
Foto: Justin Timberlake Super Bowl

Hudební vystoupení o přestávce jedné z nejsledovanějších sportovních událostí roku Super Bowlu patří zároveň i k největším hudebním událostem roku. Letos svěřili organizátoři toto vystoupení už potřetí (jako prvnímu umělci v historii) Justinu Timberlakovi. Je to zároveň první vystoupení na Super Bowlu od kontroverzní události z roku 2004, kdy jeho pěvecké partnerce Janet Jackson strhl kus ošacení a odhalil jí v přímém přenosu ňadro. O hymnu v úvodu se postarala Pink.

Hlavní událostí vystoupení Justina Timberlaka bylo, když uctil památku Prince. Vystoupení Prince považuje mnoho lidí za vůbec nejlepší v historii poločasových Halftime Show Super Bowlu (za nejlepší show jí označily například servery Billboard a Variety a mnoho dalších).

Překvapivě se k Timberlakovi nepřidal nikdo jiný. S Justinem Timberlakem nevystoupil žádný host a nedošlo ani na návrat jeho původní chlapecké skupiny N’Sync, o kterém se spekulovalo. Byl to pouze zpívající a tancující Justin Timberlake a stovky tanečníků.

Pink zpívá hymnu při slavnostním zahájení Super Bowlu:

Justin Timberlake stačil zazpívat 11 písní (i když ne všechny v plné délce). Započal novinkou “Filthy”, kterou zpíval naživo úplně poprvé. Je zajímavé, že Timberlake začal v útrobách stadionu v atmosféře nočního klubu a až poté se přesunul na hrací plochu stadionu. Následovaly starší Timberlakovy hity “Rock Your Body” a “Señorita”, “My Love”, “Cry Me a River”, “Suit & Tie”. K písní “Until the End of Time” zasedl Timberlake k piánu a následoval cover Princovy písně “I Would Die 4 U” při kterém se Prince objevil na obrovském promítacím plátně. Timberlake zakončil show stále aktuálním hitem z roku 2016 “Can’t Stop the Feeling!”.

Zahraniční tisk se postavil k jeho vystoupení smíšeně. Bristký deník The Guradian popsal Timberlakovo vystoupení jako: “Snadno zapomenutelné, ale okázalé” a bylo ohodnoceno 3 hvězdami z 5. Britský The Telegraph naopak Timberlaka chválil a napsal, že Timberlake připomenul, proč se do něj svět zamiloval. CNN v tradičně štiplavém tónu porovnávalo vyjádření dvou politiků. Zatímco americká republikánská politička a diplomatka, která od ledna 2017 zastává úřad velvyslankyně USA při OSN Organizaci spojených národů Nikki Haleyová napsala na Twitter, že vystoupení bylo “úžasné”, senátorka z Demokratické strany Elizabeth Warren si dělala legraci z Timberlakova oblečení. New York Times popsal Timberlakovo vystoupení jako “hru na jistotu.”

Podívejte se na sestřih Timberlakova vystoupení o poločase Super Bowlu:

Aby toho nebylo málo, po skočení Super Bowlu si Justin Timberlake střihl v Minneapolis ještě jedno vystoupení v divadle Orpheum Theatre. Jeho vystoupení bylo součástí speciálního vysílání populární late night talk show televize NBC The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Pokud jeho fanoušci byli smutní, že slyšeli o Super Bowl Half Time Show pouze jednu novinku z právě vydaného alba Men of the Woods, zazpíval Justin Timberlake poprvé naživo dvě novinky z nového alba — “Supplies” a pro “Say Something” ho přišel na pódium podpořit Chris Stapleton, který píseň napsal a nazpíval s Timberlakem.

Vystoupení pro The Tonight Show Starring Jimmy Fallon s Chrisem Stapletonem:

Jak na Timberlakovo vystoupení reagoval Twitter si přečtěte tady:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář