Dlouho očekávané album Ozzyho Osbourna vyjde v lednu 2020. Manželka Ozzyho Osbourna Sharon prozradila také aktuální zdravotní stav hvězdného zpěváka, který musel nedávno kvůli zranění odložit turné a mluvila také o spolupráci Ozzyho s rapperem Post Malonem.

Manželka Ozzyho Osbourna Sharon Osbourne byla nedávno pozvána do pořadu radiostanice SiriusXM “Jess Cagle Show”, kde objasnila mnoho otázek ohledně zdravotního stavu svého manžela. Na otázku, jak se Ozzy zotavuje ze zdravotních komplikací, kterého ho postihly, Sharon SiriusXM prozradila: „Je zpátky.“

Ozzy Osbourne (Foto: Ozzy.com)
Ozzy Osbourne (Foto: Ozzy.com)

„Letos měl velmi, velmi ošklivou nehodu, ale dostal se z toho. Právě dokončil album a to vyjde v lednu. Vede se mu dobře,” připomněla Osbournova manželka zotavování ze zranění, které si zpěvák a bývalý frontman Black Sabbath způsobil nešťastnou náhodou doma.

Ještě jednou na turné

„Z písně, kterou nahrál s rapperem Post Malonem a také Travisem Scottem je nadšený. Zní to skvěle. Píseň se dostala do hitparády Top 40 nejhranějších písní v rádiu a každým týdnem stoupá výš.”

Na otázku, zda se Ozzy cítí dobře, odpověděla: „Teď ano. Dokončil své album, na které všichni čekali a teď konečně vyjde. Je šťastný.“

Sharon také řekla, že Ozzy stále plánuje dokončit jeho turné „No More Tours 2.“: „Má ještě rok a půl. A tyhle děcka vydržely se svými vstupenkami (po odloženém koncertu) déle než rok. Vrátí se a splní tento slib. Odehraje tato představení. Ještě není úplně v důchodu, ale co se týče turné… Po tomhle už žádné další nebude.”

Posledním vydaným albem Ozzyho Osbourna bylo album Scream, které vydal v roce 2010. 4. února 2017 Osbourne odzpíval poslední koncert kapely Black Sabbath v domácím městě kapely Birminghamu. Poslední písní na které se Ozzy Osbourne objevuje je právě mezigenerační a mezižánrová spolupráce s rappery Post Malonem a Travisem Scottem “Take What You Want”.

Poslechněte si nejnovější vydanou píseň, na které zpívá Ozzy Osbourne “Take What You Want” zde:

1 KOMENTÁŘ

Komentář