The Killers vydávají první píseň po pěti letech. Jmenuje se “The Man”

The Killers vydávají první píseň po pěti letech. Jmenuje se “The Man”

od Patrik Müller -

Killers představili novou píseň “The Man”, který je prvním singlem z připravovaného alba Wonderful Wonderful které bude podle slov kapely brzy hotové. Las Vegasští The Killers naposledy vydali v roce 2012 album Battle Born. Poslechněte si, jak nová píseň zní…

Píseň produkovaná Jacknifem Leem, proslaveným spoluprácí s U2, R.E.M., Robbie Williamsem, Snow Patrol nebo Bloc Party zní velmi “funky” a i podle samotného frontmana kapely Brandona Flowerse je to nejvíce “funky” pecka, jakou kdy Killers vydali. Název písně vystihuje její, patrně ironický, maskulinní nádech. “Nothing can break me down,” zpívá Flowers, stejně jako pokračuje v mačo stylu: “I got gas in the tank / I got money in the bank.” Funkové kytaře a base sekundují v pozadí taky četné sbory.

Brandon Flowers pro rádio BBC1 prozradil, že chystané album představuje skupinu, která se zvukově pohybuje kupředu a která “roste mnoha způsoby”.  Killers letos v létě zahrají na několika evropských festivalech, šňůru začínají 22. června na festivalu Tinderbox v Dánsku. 4. srpna vystoupí v Chicagu jako jeden z hlavních taháků legendárního festivalu Lollapalooza.

Poslechněte si novou píseň Killers z YouTube nebo ze Spotify:

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Komentář